שירותים

עדן תקשורת הוא משרד יחסי ציבור מהמובילים בישראל בתחומי האסטרטגיה התקשורתית, יחסי ציבור, תקשורת פיננסית ותקשורת ביטחונית בינלאומית. הרקע העשיר שלנו בחברות עסקיות מאפשר לנו להבין לעומק כיצד הן מחווטות ומה ההשפעה של מהלכים עסקיים על בעלי העניין בחברות: בעלים, דירקטוריון, הנהלה, שותפים עסקיים, רגולטורים,

עובדים וכמובן לקוחות. 

אסטרטגיה תקשורתית

יחסי ציבור

תקשורת פיננסית

תקשורת ביטחונית בינלאומית

יצירת תוכן

 
אסטרטגיה תקשורתית  

האסטרטגיה התקשורתית, שאותה אנו תופרים כחליפה לפי מידה עבור כל לקוח, נועדה כדי לתמוך במהלכים עסקיים. לפיכך, אנו מיומנים במגוון של אסטרטגיות תקשורתיות מאסטרטגיות רועשות שתכליתן חשיפה מקסימלית ועד אסטרטגיות שקטות, שתכליתן לאפשר הבשלה של מהלכים עסקיים מתחת לרדאר.

 

בטווח, אנו מיומנים גם באסטרטגיות יצירתיות, כגון העברת מסרים באמצעות גורמים שלישיים או יצירת אירוע ציבורי במדיה החדשה והעברתו למדיה המסורתית. 

 
יחסי ציבור

מבחינתנו, יחסי ציבור הן גולת הכותרת של מדעי השכנוע. אחרי שהחלטנו בתהליך האסטרטגי במה אנחנו רוצים לשכנע, אנו מפעילים את היכרותנו המעמיקה עם המדיה כדי לדעת את מי לשכנע, מתי ובאילו טיעונים להשתמש.

 
תקשורת פיננסית

לפירמה ניסיון רב שנים בניהול האסטרטגיה התקשורתית ויחסי הציבור של חברות ציבוריות ומוסדות פיננסיים, במיוחד בתהליכי מיזוגים ורכישות, כניסה לשווקים חדשים, גיוסי הון וחוב, הסדרי חוב, ושינויים רגולטוריים. 

 

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו הבנה מעמיקה של עולם התוכן הפיננסי, הסביבה הרגולטורית בישראל ועמדות ציבור המשקיעים באופן שמאפשר לנו לתת ללקוח ערך מוסף כבר בשלב תכנון התדמית הרצויה ועיצוב המסר. 

 

בנוסף, משרדנו נהנה מקשרי עבודה יום-יומיים עם כל מגוון כלי התקשורת הכלכליים בישראל. 

 
תקשורת ביטחונית בינלאומית

במשרדנו מחלקה המתמחה בחברות ביטחוניות רב לאומיות, ובניהול המוניטין שלהן בישראל ובעולם. יצירת תקשורת ביטחונית אפקטיבית מצריכה היכרות עם הדרך בה פועלים וחושבים מקבלי החלטות בתחום הביטחוני, הבנה של תהליכים רגולטוריים, ניסיון וידע על תערוכות ביטחוניות מובילות בישראל ובעולם, היכרות עם מגוון המגזינים הביטחוניים הבינלאומיים וקשרים עם כתבי צבא וביטחון מובילים. 

 
יצירת תוכן

אנו מאמינים כי הבסיס ליצירת תקשורת טובה עם המדיה והציבור הוא תוכן איכותי ובעל ערך.

צוות היועצים שלנו מתמחה בגיבוש וניסוח טקסטים כתובים בעברית ובאנגלית, לצורך פרסום באמצעי התקשורת הגלויים של החברה: מחקרים, אתר אינטרנט, דפי מידע, רשתות חברתיות, ניוזלטר, מכתב לעובדים וכו'.